ENSEV Pediatrik Rehabilitasyon Akademisi Kursu
Paylas
PDF Yazdır e-Posta

Değerli Meslektaşlarımız,

ENSEV Vakfı ve bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli akademisyenlerimizin desteğiyle  mezuniyet sonrası eğitim açısından oldukça önemli olduğunu düşündüğüz pediatrik rehabilitasyon konusunda aşamalı olarak icra edilecek eğitim programlarından birincisini sizlerle birlikte gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Farklı ve yurt dışı örneklerini aratmayacak kalitede bir kurs programı olup, bu eğitim kursuna katılan kursiyerler, program sonrasında klinik ortamda değerlendirme ve tedavi önerileri konusunda temel bilgilerin teorik ve pratik anlamda hepsini almış olacaklardır. Bununla birlikte yürüyüş ve hareket bozuklukları ile gözlenen hastalıkları, özellikle pediatrik hasta grubunda görülen yürüyüş patolojilerini vakalar eşliğinde inceleme, değerlendirme, yorumlama ve girişimsel ve ortotik tedavi önerilerini reçeteleme konusunda bilgi ve görgülerini geliştireceklerdir.

Başlangıç seviye kursumuz;  gerek değerlendirme, gerekse tedavi alternatiflerinin (botulinum toxin, ortez, ftr programı, cerrahi endikasyonlar vb) reçetelenebilmesi hususunda planlanmış daha üst seviye kursları alabilmek içinde temel oluşturacaktır.

Kurs programı, interaktif eğitim şekilde ve bütün kursiyerlerin katılımı hedeflenerek hazırlandığından, katılım sınırlı sayıda kursiyer için, müracaat önceliğine göre gerçekleştirilecektir.  

Kurs programını görüntülemek için lütfen tıklayınız...

Kurs Yeri: Crown Plaza Otel Ankamall-Akköprü ANKARA
Kurs Tarihi : 2-3 Haziran 2012
Ulaşım katılımcıya aittir.

Tel: (312) 439 49 89   Fax: (312) 439 49 87