ENSEV Fotoğraf Sergisi
Paylas
PDF Yazdır e-Posta

ENSEV

Fotoğraf sergimiz fiziksel engelli çocuklarımızın hayatlarından kesitler içermektedir. Hepsinden önemlisi hayatın onlar için sadece tekerlekli sandalyeden ya da dört duvar arasından ibaret olmadığını, imkan verildiği takdirde akranları olan çocuklar gibi her şeyi yapabildiklerini, sevinçlerini ve hüzünlerini yansıtmaktadır.

Bu karelerde; fiziksel engelli durumlarına bakıp, zihinsel olarak da engellerinin olduğu düşünülen bu çocukların, önemli bir kısmının zihinsel anlamda ciddi bir engellerinin olmadığını, onlarında sağlıklı kardeşleri gibi çocuk olduğunu ve çocukluğunu yaşamayı hak ettiğini görebilirsiniz.

Böyle güzel bir projede emeği geçen Fotoğraf Sanatı Kurumu ve tüm fotoğraf sanatçılarına, çocuklarımıza ve ailelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Elinize ve yüreğinize sağlık. İyi ki varsınız.

Fiziksel engelli çocuklarımızın tıbbi rehabilitasyon ve eğitim süreçlerindeki eksikliklerin çözümüne yönelik projeleri hayata geçirebilmek; bu alanda hizmet veren profesyonellerin yetişmesine katkı sağlayabilmek için var olan ENSEV Vakfı,  aynı zamanda fiziksel engelli çocuklarımızın daha iyi ve bağımsız bir yaşama kavuşmalarında onlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır.  Onlar için hayat mücadele demektir. Bu mücadelede bizde elimizden geldiğince minik ama kocaman yürekli çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olacağız.

Fiziksel Engelli Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı  (ENSEV) Yönetim Kurulu 

Etkinlik Fotoğrafları :

ENSEV Tanıtım Toplantısı ENSEV ENSEV ENSEV

ENSEV ENSEV ENSEV